TJ Jáchymov
19.08.2018 14:00
Chyše

Hodnocení trenéra Václava Dvořáka:

Letní příprava nám skončila a tak jsme v 1. kole sezóny 2018/2019 přivítali na domácím hřišti tým Jáchymova. Tým Jáchymova dorazil do Chyše ve velmi omlazené sestavě. My jsem do zápasu šli bez dvou našich opor a to Kubince a Lauricha. Jinak jsme byli kompletní. Hned od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a soupeře jsme přehrávali ve všech směrech: hra na míči , osobní souboje a rychlostí a z toho pramenili naše šance. Gólově jsme se prosadili až 13.minutě po třech promarněných šancí skóroval Michel. Následně skóroval Varga M., Dorňák a Bouška. Soupeř se k ničemu vážnějšímu nedostal a pouze naší chybou se dostal do zakončení a na konci první půle skóroval a upravil tak na 4:1 - poločasový výsledek.

V druhé polovině zápasu jsme hru měli jednoznačně pod kontrolou a soupeře jsme nepustili do žádné šance. Naopak my jsme nedokázali naše výrazné šance proměnit a už jsme přidali pouze jednu branku a to v 57. minutě upravil Dorňák na konečných 5:1. Naše hra byla velmi slušná a nápaditá a diváka určitě bavila. Nutné ale zmínit s respektem k soupeři, že soupeř nebyl nebezpečný. Jiné zápasy prověří naší hru.

Díky všem divákům za Vaši podporu. Těšíme se na Vás při dalším zápase, příští neděli zavítame na hřiště nováčka do Plesné.