Chyše A
26.08.2018 14:00
Plesná

Hodnocení trenéra Václava Dvořáka:

Ve druhém zápase jsme jeli na hřiště nováčka soutěže, do Plesné.  Bez našich opor Kubince , Lavičky , Dorňáka. My jsme tedy museli udělat změny v sestavě, kdy Lavičku a Dorňáka nahradili Laurich a Pašek. Do zápasu jsme vstoupili opatrně, soupeře jsme neznali z předchozích ročníků, a tak jsme čekali s čím přijde. Byli to domácí, kteří se dostali do první šance zápasu, ale hlavičkující hráč přestřelil. My jsme se do šance dostávali velmi složitě a mnohdy komplikovanou přihrávkou přišli o balón. I když jsme drželi míč na svých kopačkách my, domácího gólmana jsme výrazně neohrozili střelou mezi tři tyče. Poločas tedy 0:0.

Do druhé půle jsme šli s cílem vstřelit branku a neinkasovat. Vstoupili jsme i aktivnější hrou, ale bohužel střelecky jsme vyšli na prázdno. A udeřil soupeř, kdy z našeho útoku a špatně řešené situace u pokutového území jsme přišli o balón a soupeř chybu potrestal. Následně jsme hru otevřeli, ale bohužel jsme inkasovali ještě dvakrát. Naše hra byla špatná bez nápadu a finální přihrávky.  Je třeba hodit zápas za hlavu a jdeme dál sezóna je na začátku.