(0 : 1)
TJ Spartak Chodov B
16.09.2018 14:00
Chyše

Hodnocení trenéra Václava Dvořáka: V pátém kole podzimní části nás na domácím hřišti čekala rezerva Chodova. Po velmi kvalitním výkonu a zisku tří bodů na hřišti Kraslic v předchozím kole jsme chtěli potvrdit naší dobrou formu. Do zápasu nemohl nastoupit zraněný Vácha, který bude mimo ještě minimálně dva zápasy. Do základní sestavy se tak dostal Bystřický. Očekávali jsme vypjatý zápas s kvalitním soupeřem, což nám vyhovuje. Zápas měl náboj a hrál se velmi kvalitní a pohledný fotbal. Na první vyloženou šanci jsme čekali do 20minuty, byli to ale hosté, kteří výrazně ohrozili naší branku. Hostující hráč ale vyloženou šanci nedal. Naše hra nebyla špatná, ale chyběla přesnost ve středu hřiště a finální přihrávka. Před koncem první půle opět udeřili hosté, kdy po faulu v pokutovém území byla nařízena penalta ,kterou hosté proměnili. Poločas tedy 0:1.

Do druhé půle jsme museli zlepšit přihrávku ve středu hřiště a dostat se do vápna soupeře. Naše hra ve druhém poločase byla více aktivní na míči a začali jsme soupeře více přehrávat. To nám přineslo vyrovnávací branku v 53.minutě, kdy Kubinec výborně našel Lavičku před velkým vápnem, který poslal výbornou přihrávku na Dorňáka a ten se nemýlil. Následně jsme soupeře dostali pod tlak a ze standardní situace v 62.minutě rohového kopu se hlavou výborně prosadil novopečený taťka Velek. Naše hra byla poté jasně lepší a soupeře jsme do váženější šance nepustili a dokázali jsme navýšit skóre, kdy Dorňák dostal na půli hřiště přihrávku a utekl obraně hostí a skóroval v 83.minutě na 3:1. Zápas byl už jednoznačný a poslední slovo měl do té doby výborně hrající Bouška, který se prosadil v 89.minutě hlavou opět z rohového kopu.

Všichni hráči odvedli svůj výborný výkon!!!