Chyše A
23.09.2018 10:30
Lipová

Hodnocení trenéra Václava Dvořáka:

V dalším podzimní kole 6. zápasu nás potkala větší absence hráčů základní sestavy. Vácha, který je stále zraněný, Hanzlíček, který má svalové zranění, Paluch je na dovolené a Varga Josef již v podzimní části sezóny nebude z pracovních důvodů. A tak dostali šanci mladí hráči a hráči z dorostu. Do základní sestavy se tak dostali Varga M. , který pravidelně je hráčem "A" a zároveň hraje v dorostu a nově se v základní sestavě objevil Vodička, který se s rolí pravého obránce popral velmi dobře a patřil k lepším hráčům na hřišti. Naše hra od začátku postrádala přesnost ve středu hřiště a chyběla hra po lajnách. I přes to jsme soupeře dokázali více přehrávat a držet ho na vlastní polovině. Domácí tým hrozil z brejků po lajnách a dokázal se dostat i k vyložené šanci, kterou gólman výborně vyrazil. My jsme branku soupeře ohrozili a to díky útoku Dorňáka, který se dostal do zakončení, ale rozhodčí jeho branku neviděli. Další šance začala na půli hřiště, kdy Kubinec si narazil s Lavičkou a ten ve středu hřiště s Bouškou, který následně vrátil kolmou přihrávkou do vápna na Kubince a ten vstřelil naši vedoucí branku. Poločas 0:1.

Do druhé půle jsme nevstoupili aktivně a domácí se začali tlačit do zakončení a dostávali se více do hry. Z naší chyby a ztráty balónu na vápně soupeře jsme inkasovali vyrovnávací branku v 62.minutě. Následně se hrál fotbal se spousty nepřesností na obou stranách a gól už nepadl. V penaltovém rozstřelu jsme měli nejdelší sérii, kdy jsme vyhráli 10:11. Všichni hráči proměnili a odvážíme tak 2 cenné body.

Díky za podporu hráčů z dorostu Adam Vála, Matěj Macek a Daniel Michel, kteří s námi byli jako náhradníci.