FK Skalná
30.09.2018 14:00
Chyše

Hodnocení zápasu pohledem trenéra Václava Dvořáka:

Tak máme za sebou 7.kolo podzimní části sezóny, kdy k nám přijel tým Skalné. Skalná přijela s trochu pozměněným kádrem než tomu bylo na jaře v předchozí sezóně. My jsme do zápasu nastoupili s Hanzlíček a Paluchem v základní sestavě, kteří v předchozím zápase nebyli. Očekávali jsme vyrovnaný zápas se silným soupeřem, ale na domácím hřišti jsme chtěli uspět na plno. Do zápasu jsme nevstoupili špatně a vypracovali jsme si i první šanci zápasu, ze které jsme ale neskorovali.  Spousta nepřesností před pokutovým územím soupeře jsme se sami připravovali o možnosti zakončení. A naopak jsme museli čelit velmi nebezpečným útokům hostí, které výborně obranými zákroky zachraňoval Velek. Ve 20.minutě se zranil Hanzlíček, který má svalové zranění a bohužel na další zápasy nám bude chybět. V 22.minutě se gólově prosadil Dorňák. Následně jsme si vypracovali dvě gólové šance, které jsme nedokázali proměnit. V 36. minutě jsme inkasovali vyrovnávací branku.

Ve druhém poločase se hrál opět vyrovnaný fotbal. My jsme zpřesnili naší hru, ale do vyložené šance jsme se nedostali. Naopak jsme udělali chybu z autového vhazování a inkasovali podruhé. Zápas jsme ale nevzdali a bojovali dál. Vyrovnávací branku vstřelil Michel v 82.minutě, který se výborně prosadil mezi dvěma obránci po přihrávce Dorňáka. Náš vítězný gól vstřelil Dorňák v 86. minutě z penalty díky faulu na Velka, který byl sražen gólmanem soupeře.

Zápas jsme zvládli. Díky všem hráčům, kteří dřeli až do konce.