Chyše A
14.10.2018 12:00
Bochov

Hodnocení trenéra Václava Dvořáka:
Po strašném výkonu na Pile v předchozím kole jsme potřebovali předvést opět naši hru a na plno bodovat na hřišti Bochova.

Do zápasu nemohli nastoupit díky zranění Hanzliček ani Paluch. Díky trestu jsme neměli ani gólmana Hadrbolce a nemohl dorazit ani Dorňák. Do zápasu jsme tedy udělali změny, kdy do branky se postavil Korec R. do středu zálohy se vrátil Bystřický na kraj zálohy Michel a na kraj obrany nastoupil Pašek. Od začátku zápasu se hrál opatrný fotbal bez výrazných šancí na obou stranách. My jsme byli lepší ve středu hřiště, chyběla přesná finální přihrávka. Prosadit jsme se dokázali v 15.minutě po standardní situaci a následně se v malém vápně nejlépe orientoval Bouška a vstřelil branku. Poté se naše hra uklidnila, ale přesto domácí hrozili z brejků. My jsme také byli nebezpeční po lajnách zejména Michel na levé straně a Laurich na hrotu, který se dokázal prosadit jeden na jednoho, ale do zakončení se nedostal. Poločas 0:1.

Do druhé půle jsme vstoupili na výbornou kdy Michel dostal výbornou přihrávku na půli hřiště a šel na gólmana a přidal druhou branku ve 49.minutě. Následně na to hned z dalšího útoku se dostal k zakončení Varga po centru Lavičky a navýšil na 0:3 v 50.minutě. Po té jsme jednoznačně dominovali na hřišti a drželi míč na svých kopačkách a soupeře nepouštěli do žádné šance. Z další naší šance se v 65.minutě prosadil opět Bouška. Tento gól nás trochu víc uklidnil a pustili jsme soupeře do hry i díky naší chybné rozehrávce od gólmana se domácí dostali ke snadnému vstřelení branky v 70.minutě. Z následné standardní situace rohového kopu a špatně odehraného balónu se domácí opět prosadili v 72.minutě. Do konce zápasu jsme soupeře už do vážné šance nepustili a byli jsme to my kdo opět mohl navýšit skóre, ale Laurich prostě gólmana nepřekonal. V 87.minutě výborně ve středu hřiště vybojoval balón Bystřický a kolmou přihrávkou našel Michela a ten upravil na konečných 2:5.

Zápas jsme zvládli a jedeme dál a bojujeme o čelo tabulky.