Chyše A
Chyše A
10.11.2018 10:30
Dolní Žandov

Chyšští chlapi jeli do Dolního Žandova, kde je na místním specifickém hřišti čekal velmi silný soupeř. Úvod utkání přinesl několik ostrých faulů domácích, po jednom z nich se zranil Bystřický, který musel brzy střídat. Oba týmy poté přidali jednu branku, ale ve dvacáté minutě přišel další malér- ze hřiště odkulhal Kubinec. A jakoby toho nebylo málo, Žandovští se dostali před přestávkou do vedení. Druhá půle sice byla jen v režii hostů, kýženou vyrovnávací branku ale nepřinesla. Domácí prakticky nic nevymysleli, jen párkrát zahrozili z brejků nebo po standardních situacích. Naše největší šance měli Dorňák, který postupoval trochu z úhlu sám na brankáře a Bouška, který nejprve po rohu velmi tvrdou hlavou nastřelil hráče na brankové čáře a navíc po další standartce hlavičkoval do tyče. Každopádně domácí bohužel vedení udrželi a naši chlapi i tak přezimují na skvělém čtvrtém místě.