(1 : 2)
FC Rozvoj Trstěnice
08.10.2022 16:00
Chyše

Áčko čekal těžký úkol - zkusit potrápit Trstěnice, které v dosavadním ročníku 1.A třídy neztratily ani bod. Soupeř do Chyše přicestoval s dobrou formou, naposledy rozstřílel mužstvo Kraslic 6:0. Chyše ale zase vyhrála těžký duel na půdě FC Cheb. Trstěnice prokazovaly svou kvalitu od úvodních minut, po necelé čtvrthodině navíc vedli 2:0, a nic nenasvědčovalo jakýmkoliv komplikacím. Našim se ale podařilo ještě před poločasem snížit. Inkasovaných branek chvíli po vstupu do některého z poločasů ale na našem kontě bohužel přibývá, i Trstěnice se prosadili hned v první minutě po příchodu z kabin. O zdramatizování zápasu se postaral Adam Vála, který přidal i druhý gól Chyše. Bohužel přes několik šancí v závěru vyrovnávácí branka nepřišla, a Trstěnice si odváží přeci jen zasloužené body, a ukazují, proč jsou aktuálně první v tabulce.