(4 : 0)
Chyše A
Chyše A
16.10.2022 15:30

Áčko jelo na půdu jednoho z nejsilnějších týmů soutěže- rezervy Baníku Sokolov. Pozitivem je návrat Václava Dvořáka po zranění, který naskočil v základní sestavě a na hřišti vydržel 77 minut. Negativem je ale absence z důvodu zranění u Lauricha a Dorňáka, ke kterým přibyl na poslední chvíli i kapitán Velek a v průběhu zápasu utrpěl zranění i Josef Lavička. Velkým problémem jsou branky inkasované po začátcích poločasů, i tentokrát naši inkasovali již v první minutě. Soupeř zvyšoval náskok dalšími brankami, v 36.minutě to bylo už 4:0. za celý zbytek utkání se již ale Sokolov B neprosadil, za nás korigoval jedinou brankou Adam Vála. Důležité utkání čeká na A-mužstvo v dalším domácím zápase, do Chyše přijede tabulkový soused - Olympie Březová B.