FC Viktoria Mariánské Lázně B
15.04.2023 16:30
Chyše

A-tým statečně bojoval, nakonec prohrál s druhým týmem soutěže 1:2

Do Chyše přijela v dalším kole 1.A třídy Karlovarského kraje silná rezerva Mariánských Lázní, i s dvěmi hráči divizního áčka. Nás trápí absence, stále chybí Dorňák, Kubince i Laurich. Soupeř je i tak nesmírně kvalitní, v kádru má i nejlepšího střelce soutěže. A právě Karel Kepl načal již v osmé minutě skóre utkání, a hosté brzy vedli. Naši hráči ovšem nedali soupeři nic zadarmo, také si dokázali vypracovat brankové příležitosti, a po půlhodině hry navíc parádní ranou z přímeho volného kopu srovnal Miroslav Bouška. Druhé dějství nabídlo zajímavou bitvu, více ze hry měli dle očekávání hosté. Ti bohužel pro nás ovládli utkání brankou ze samého závěru zápasu, kdy se ve skrumáži ve vápně nejlépe zorientoval opět Kepl. Muže čeká další zápas již v sobotu od dvou hodin, kdy se představí v rámci DERBY na hřišti SOKOLA ŽLUTICE !