(2 : 3)
FK Nová Role
09.09.2023 17:00
Chyše

Áčko přivítalo soupeře z lepší části tabulky, Nová Role navíc v minulém zápase rozstřílela Plesnou výsledkem 8:1. A hosté ve svém střeleckém apetitu pokračovali i v Chyši, když po půlhodině hry zvyšoval už na 2:0 pro Novou Roli hostující Červík. Naši ovšem odpověděli, jak nejlépe mohli. Hned po minutě totiž korigoval skóre pěknou hlavičkou Viktor Lhoták. Domácí bohužel opět inkasovali, ve 40.minutě to tak bylo opět o dvě branky. Naši opět nalezli bleskovou odpověď, ranou z voleje snížil Vála. V druhém poločase naši ještě přidali, několik šancí zůstalo nevyužito. Čtvrthodinu před koncem ale brankář hostů podrazil jednoho z našich hráčů ve vápně, a došlo tak na penaltu, kterou proměnil kapitán Josef Velek, a rozhodl tak o dělbě bodů. Nyní čeká A-tým výjezd do Tří Seker, které se stejně jako Nová Role týden před utkáním s našimi muži rozehráli k velkému výkonu, vyhráli totiž v Hranicích 10:0 !