1 : 1
(1 : 0)
TJ Sokol Lipová
07.10.2023 10:30

Těžký duel čekal naše muže na domácím hřišti s třetí Lipovou. Proti favoritovi se našim vydařil především první poločas, kdy se po akci Dorňáka prosadil Lhoták. Vedení a slušný výkon se dařilo mužům udržet až do poločasové přestávky. V druhé půli se již hrála vyrovnaná partie, s tím že s přibývajícími minutami přibývaly i šance Lipové na vyrovnání, tu největší, v podobě pokutového kopu ale bravurně zastavil Metlička. Hosté navíc šli do deseti, když unikajícího Popršteina zasáhl stoper Lipové. Bohužel ani to nestačilo mužům na tři body, hosté se dočkali branky zásluhou Anděla. Zápas dvou rozdílných poločasů skončil smírně, a áčku přinesl aspoň bod do tabulky. Již příští sobotu jede áčko na hřiště Jiskry Březová.