SK Božíčany
SK Božíčany
21.09.2024 16:30
Chyše

Božičany v Chyši předváděli mnoho nevybíravých zákroků, za které byly v průběhu zápasu oceněné hned osmi žlutými kartami, a ke všemu dvěma penaltami pro domácí hráče. Na úvodní a vedoucí gól hostů odpověděl z penalt Jakub Korec, který se nemýlil ani při druhé penaltě z 34.minuty. Poločasové vedění 2:1 ovšem domácí fotbalisté nevyužili, stejně tak jako početní převahu, neboť byl vyloučen jeden z hráčů hostí. Místo toho se hosté dokázali dvakrát prosadit, a obzvlášť na branku z poslední minuty utkání již naši hráči nedokázali nalézt odpověď. Ke všemu se v závěru zranil Jan Oppel, kterému přejeme brzký návrat na hřiště. Za zmínku pak jistě stojí fakt, že v bráně soupeře se představila bývalá chyšská brankářská opora Michal Zásměta. Všechny body tak putují do Božičan, a naši muži již mohou vyhlížet nadcházející duel na půdě horalů z Abertam.