SK Kyselka
SK Kyselka
03.10.2021 14:00
Chyše

Kyselka - 8.místo, Chyše B - 14.místo. Karty byly před zápasem rozdány poměrně jasně, rezerva už ovšem potřebovala také bodovat. Opět nám bohužel nevyšel vstup do utkání, kdy jsme již v páté minutě zápasu prohrávali... Zanedlouho ovšem dlouhý aut Krejčího prodloužil ve vápně Korec, a na zadní tyči se k dorážce dostal Brejcha, který srovnal. Za chvíli se ale hosté trefili podruhé a znovu se dostali do vedení, které udrželi až do poločasu. Navíc se zranil Jakub Berky, a před půli odkulhal ze hřiště i Brejcha, oběma přejeme brzké uzdravení.  V 65.minutě bylo podruhé vyrovnáno, kolmici Krejčího si našel Alex Kratochvíl, který si poradil s obráncem a mazácky překonal brankáře. Záhy skóre otočil hlavou Vála. Následně si ještě ve vápně dobře počínal Pavel Burda, který byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Tomáš Vodička, který tak udělal za zápasem vítěznou tečku. Rezerva se vyšvihla na jedenácté místo, a příští víkend zajíždí na hřiště tabulkového souseda z Nových Hamrů.