SC Stanovice
25.09.2022 14:00
Chyše

Utkání nám zhodnotil domácí Dominik Daniš:
Jízda Chýšské rezervy pokračuje. Uplynul týden od jednoznačně nejhoršího zápasu našeho B týmu. A dnes náš b-tým hostil tým z předních příček tabulky, obávané Stanovice. Ovšem Chyše do tohoto zápasu vstoupila lépe, kdy po akci Jirky Krejčího a Zdeňka Daniše, který nahrávkou našel Martina Brejchu, ale ten byl po zákroku hostů faulován a hlavní rozhodčí v 6. minutě nařídil pokutový kop. Pokutový kop zahrával kapitán Roman Korec. A ten se nemýlil a krásnou trefou k pravé tyčce vstřelil první gól zápasu - 1:0. Naši ani přesto soupeře nepodcenili a dále bojovali a v 16. minutě se podařilo skóre navýšit, kdy po chybě hostů skóroval na 2:0 Zdeněk Daniš. Ve 23. minutě se opět prosadil Zdeněk Daniš a domácí tak šli za stavu 3:0 do kabin.

Ve druhé půlce zápasu se hostující dočkali penalty, kterou proměnil Radek Langmaier, stav zápasu byl 3:1. Během zápasu byla chyšská rezerva bojovnější v 71. minutě svůj hattrick završil, kdo jiný než Zdeněk Daniš, který hlavou zvýšil stav zápasu na 4:1. V 75. minutě jsme viděli červenou kartu, která byla dána hostujícímu Radku Langmaierovi za hrubý zákrok na našeho Zdeňka Daniše. Svého prvního gólu se dočkal také Robin Zima a v 85. minutě svým debutovým gólem třelou vedle gólmana na 5:1 potvrdil převahu a výhru Chyše. Velké poděkování patří také především fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Děkujeme.