4 : 2
(2 : 1)
SC Stanovice
10.09.2023 14:00

Béčko se konečně dočkalo prvních podzimních bodů, a to nečekaně proti silnému mužstvu Stanovic. Rezerva se na nadcházející derby se Žluticemi naladila pěkným týmovým výkonem, již v první půli se dvakrát prosadil Jakub Korec, v druhé půli na něj navázal nestárnoucí šutér Jan Burda. Počin B-týmu se navíc dostal na titul článku v Karlovarském deníku, který pojednával o víkendových výsledcích v třetí třídě Karlovarska. Zde přikládáme odkaz: https://karlovarsky.denik.cz/fotbal-okres/becku-chyse-vystrelila-prvni-vyhru-legenda-jan-burda-otrocin-vyraboval-radosov-2.html . Další utkání čeká B-tým již tuto neděli, v 16:30 má výkop utkání ve Žluticích. Přijeďte rezervu do nepříliš vzdálených Žlutic na derby podpořit !

K zápasu se krátce vyjádřil i dvougólový Korec:

Od začátku to byl vyrovnaný zapas, oba týmy si tvořili svoje šance, soupeř po naší chybě skóroval, ale dokázali jsme do poločasu otočit skóre, což bylo důležité pro vývoj utkání. V druhém poločase jsme byly o něco lepší, a po několika neproměněných šancích jsme dokázali dát na 3:1, potom jsme sice inkasovali když jsme se zatáhli, ale ke konci jsme dokázali dát gól na 4:2 a uhráli jsme cennou domácí výhru, chtěl bych i poděkovat fanouškům co se přišli podívat za skvělou podporu.