(0 : 0)
TJ Sokol Žlutice B
13.04.2024 00:00
Chyše

Diváci v Chyši se mohli těšit na jarní domácí derby rezerv s béčkem Žlutic. Utkání se zpočátku odehrávalo především ve středu hřiště, šancí si oba týmy příliš nevypracovaly. Z toho také pramení poločasový výsledek 0:0. V druhé půli otevřel skóre matador Josef Lavička netradičně střelou z hranice vápna. Na tuto branku navíc bleskově navázal Petr Krejza. Hosté v Chyši snížili dvacet minut před koncem zásluhou branky Čihoského, který se trefil z přímeho kopu, ale rozhodující moment si připsal opět Krejza, který si o pár minut později našel míč kousek za pokutovým územím a poslal ho neomylně do sítě. Chyšské béčko tak zdolalo soka ze Žlutic a už může vyhlížet příští víkend, kdy se utká s tabulkovým sousedem z Kyselky.

Utkání nám zhodnotil Petr Krejza:

Zdravím všechny fanoušky Sokola Chyše ????????. První co bych dodal k víkendovému zápasu je, že počasí vyšlo na výbornou ☀️. K samotnému zápasu bych v krátkosti řekl pár slov. První poločas byl dle mého názoru velmi vyrovnaný a nebojím se říct, že Chyše ani Žlutice nechtěli inkasovat první gól v zápase a proto se hrálo prvních 45. minut bez brankového vedení. Celý poločas se tedy hrál ze zadních pozic velmi zodpovědně. V druhém poločase nás dle mého nastartovala branka, kterou vstřelil Josef Lavička ⚽️. Po tomto gólů jsme byli více v klidu a tým Žlutic se nás snažil brankově dohnat, kdy v této snaze začali dělat chyby, které jsme byli schopni potrestat. V tomto zápase bych chtěl poděkovat všem hráčům B týmu za odmakaný zápas, který do celkové tabulky Chyše vnesl 3 body. Obzvláště bych vyzdvihnul brankáře Stanislava Kormančíka, který nám svojí přítomností v bráně velmi pomohl k dosažení 3 bodů !!! ????. Dále bych chtěl také za všechny hráče poděkovat všem fanouškům, kteří se zúčastnili a dodali nám patřičnou chuť a energii v tomto zápase. Děkujeme ????????