(6 : 1)
SC Stanovice
05.10.2024 00:00
Chyše

Pořádné várky branek se dočkali diváci na stadionu v chyšském Podzámčí, v souboji se Stanovicemi jich padlo hned čtrnáct. První půli naše rezerva ovládla 6:1, hned tři góly nastřílel Jan Burda ml., a to za pouhých 5 minut. Další branky přidali Vála a Šmídl. Hosté, kteří přijeli bez možnosti střídání, museli hrát v deseti, jelikož se jim na konci první půle zranil brankář. Naši muži šli do deseti také, za kritiku rozhodčího viděl druhou žlutou a následně červenou kartu Burda. V druhé půli se hosté trefili ještě 4x, za nás přidal další branky Korec a také Vála, který v zápase vstřelil hned 4 góly. Na góly bohaté utkání tak skončilo vítezstvím domácích 9:5, a rezerva teď zkusí získat první venkovní body, když zajížďí na hřiště letos dobře hrajícího Otročína.