TJ Hrádek
TJ Hrádek
18.09.2021 14:00
Chyše

Utkání kvalitních soupeřů bylo zajímavé až do posledních minut. Domácí děvčata si díky velkému nasazení a bojovnosti vytvořila převahu i brankové příležitosti ale využila jen dvě. Ve druhé části se zápas částečně vyrovnal a v jeho závěru hostující hráčky snížily. Domácí děvčata díky velkému úsilí vítězství udržela a získala zaslouženě tři body.

Hodnocení Kláry Červené: Zápas byl přesně takový, jaký jsme čekaly. Věděly jsme o jejich hlavní hrozbě v podobě Ivaničové, kterou s přehledem uhlídala Chárová! Podařilo se nám rychle vstřelit první gól, což jsme chtěly. Potom už se hrálo lépe a dalších gólů mohlo padnout víc, než jen jeden. Bohužel nás pořád trápí koncovka. Na konci už nám docházely síly a i přesto, že se hostům povedlo snížit, výsledek už jsme se pohlídaly. Zasloužené 3 body.