3 : 1
(3 : 0)
Chyše - ženy
03.10.2021 10:30

Ženy zajížděly ke druhému venkovnímu utkání v řadě na půdu FC Mělník. Domácí hráčky už od začátku zápasu ukazovaly, proč v letošní sezóně prohrály jen jediný zápas. Dvě rychlé branky v naší síti je uklidnily a po půlhodince hry přidaly třetí. Poločas tedy jasně vyhrály 3:0. Naše ženy chtěly s výsledkem hned po poločase něco udělat. To se jim povedlo, když 6 minut po začátku druhého poločasu vykřesala naději kapitánka Karolína Cardová. Ve zbytku utkání už branka nepadla a ženy si tak z Mělníka nevezou ani bod a přepouští druhé místo v tabulce právě dnešnímu soupeři. Za zmínku stojí fakt, že dnes našim děvčatům skončila jedenáctizápasová šňůra bez prohry. Naposledy prohrála děvčata na domácí půdě 9.11.2019 s 1. FK Příbram 2:3.

Hodnocení trenéra Pavla Holého: Hostující hráčky utrpěly první porážku v soutěži díky matnému výkonu v první části utkání, kdy domácí děvčata získala pohodlně třígólový náskok. Do druhé části Chyše provedla přeskupení, zvýšila bojovnost, nasazení a vypracovala si tři slibné šance, z nichž vstřelila branku. V této části hry měly hostující hráčky více ze hry, ale s ubývajícími silami se jim nepodařilo skóre změnit. Domácí si za předvedenou hru z první části utkání body zasloužily.