(5 : 1)
FK Pardubice B
23.10.2021 14:00
Chyše

Poslední kolo podzimní části ovládly ženy výsledkem 6:1, když roztřílely rezervu Pardubic. Týmu z Pardubic nepomohlo ani několik posil z A týmu. Ženy nezačaly úplně nejlépe, když hned ve 4. minutě inkasovaly. Holky, ale nesklonily hlavu a hned v 18. minutě byl vidět vyrovnávající gól z kopačky Ivety Stojkovičové, která z přímého volného kopu, za hranicí velkého vápna vymetla pavučiny z pravé šibenice. Do vedení holky poslala Klára Šidvicová, která dostala míč kousek za malé vápno a ranou po zemi k tyči se nemýlila. Na 3:1 navyšovala kapitánka Karolína Cardová, která korunovala svůj úprk po lajně gólem mezi nohy hostující brankářky. Ve 37. minutě navyšovala Stojkovičová na 4:1, když krásnou ranou z hloubky pole vymetla opět pravou šibenici. Do kabin šly ženy za stavu 5:1, když těsně před hvizdem navyšovala svou druhou trefou Šidvicová. Po poločasové přestávce bylo znát značné střídání v řadách domácího týmu, proto ženy přidaly jenom jednu branku. Hattrickem a gólem navyšovala na konečných 6:1 Stojkovičová, přímého volného kopu, z hranice velkého vápna, tentokrát střelou do levé šibenice. Jednoznačně hráčka utkání. Ženy předvedly velmi bojovný a týmový výkon, po kterém zaslouženě vyhrály. Příští týden je v sobotu od 14:00 čeká předehrávka jarního kola, kdy se na domácí půdě střetnou s rezervou Liberce.